Mieszkanie, ul. Słupska
Słupska, Główczyce, pomorskie
- 180 000 zł
- 62 m²
- 2 903,23 zł/m²
Leszek Kochman
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Słupska
Słupska, Główczyce, pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Słupska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
180 000 zł 62 m² 2 903,23 zł/m²
parter/1
3
-
tak
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 180 000 zł (2 903,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 13 m²
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: elektryczne, własne
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Profit Nieruchomości Leszek Kochman, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: PFN-MS-2446
Lokalizacja
- Adres: Słupska, Główczyce, słupski, pomorskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 62 m 2 , z dużym balkonem położone w gminnej miejscowości Główczyce (obok Ochotniczej Straży Pożarnej, Szkoły Podstawowej oraz 700 m od Urzędu Gminy). Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej okolicy, zaledwie 24 km od Łeby, 30 km od Słupska i 10 km od jeziora Łebsko, które graniczy bezpośrednio z ruchomymi wydmami - prawdziwa perełka dla miłośników przyrody i spokoju. (...)